Güncel

Abdurrahman Uzun’a Derince’de Yoğun İlgi

Araştırmacı-Yazar Abdurrahman Uzun AK Parti Derince İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen ‘Buradan Dönüş Yok’ konulu konferansa konuşmacı olarak katıldı

12 Ağustos 2022 Saat: 13:50
Abdurrahman Uzun’a Derince’de Yoğun İlgi
Abdurrahman Uzun’a Derince’de Yoğun İlgi

 

 

‘Buradan Dönüş Yok’

Sosyal medya hesaplarından yayınladığı videoları ve birçok platformlarda yer alan yazılarıyla dikkat çeken Araştırmacı-Yazar Abdurrahman Uzun, AK Parti Derince İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği programda Derincelilerle buluştu. Yenikent Kültür Merkezi’nde gerçekleşen konferansı Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, AK Parti Derince İlçe Başkanı Koray Merdan, İlçe Kadın Kolları Başkanı Züleyha Uslu, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Semih Tayyip Gülcan, Belediye Meclis Üyeleri Kenan Yalçın, Halime Gökdemir, teşkilat yöneticileri ve Derinceliler ilgiyle takip etti.

 

Tarihi ve Güncel Konular

Derincelilerin yoğun ilgi gösterdiği programda Abdurrahman Uzun, tarihi ve güncel konulara ilişkin bilgileri katılımcılarla paylaştı. Konferansında dava adamı olmanın önemine değinen Araştırmacı-Yazar Abdurrahman Uzun,  “Bizim derdimiz parti meselesi değil, bizim derdimiz davamızdır” dedi. Anlattığı hikayeler ve hayattan kesitlerle katılımcılara önemli mesajlar veren Uzun, 2023 Haziran seçimlerinin çok önemli olduğuna bir kez daha vurgu yaptı. Konferansta birer konuşma yapan Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün ve AK Parti Derince İlçe Başkanı Koray Merdan da katılımları dolayısıyla Abdurrahman Uzun’a teşekkür ederek hediye takdiminde bulundu.

 

40birhaber.com Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız