Güncel

Ankara’da Körfez rüzgarı esti

Başkent Millet Bahçesi’nde düzenlenen “Tam Bana Göre Festival”de Körfez rüzgarı esti. Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt de festivale katıldı, gençlerle sohbet etti

6 Ekim 2022 Saat: 16:21
Ankara’da Körfez rüzgarı esti
Ankara’da Körfez rüzgarı esti

 

 

Başkent Millet Bahçesi’nde düzenlenen “Tam Bana Göre Festival”de Körfez rüzgarı esti. Körfez Belediyesi de 100’lerce belediyenin stant açtığı festivalde düzenlediği etkinlikler ve ikram ettiği ‘Kiraz Lokumu’ ile ilgi odağı oldu. Başkan Şener Söğüt  de festival alanına katılarak standı gezen gençlerle sohbet etti.

 

KİRAZ LOKUMUNU BEĞENDİLER

Başkan Şener Söğüt, standı ziyaret eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi ve diğer belediye başkanlarına kiraz lokumu ikram etti. Standı ayrıca Şanlıurfa, Sincan, Melikgazi ve çok sayıda belediyenin başkanı da ziyaret etti, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

STANTLARI GEZDİ

Başkan Şener Söğüt ayrıca Muş, Trabzon ve stant açan diğer belediyeleri de ziyaret etti. Burada Muş Belediye Başkanı Feyat Asya ve Palandöken Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Sağlam ile de sohbet etti. Başkan Söğüt, Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nin standına da uğradı. Ayrıca stantta ziyaretçileri de ağırlayan Başkan Şener Söğüt, kiraz ikramında bulundu.

 

40birhaber.com Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız