Güncel

Ankara'da yakalandı

Kocaeli Kartepe ve Çayırova ilçelerinde, otodan hırsızlık, yağma ve gasp olaylarını gerçekleştirdiği, aynı zamanda 3 farklı ilde, gerçekleştirmiş olduğu otodan hırsızlık olaylarında 242 bin TL para çaldığı tespit edilen Ü.M, Ankara’da düzenlenen op

13 Mayıs 2022 Saat: 22:05
Ankarada yakalandı
Ankara'da yakalandı

Kocaeli Kartepe ve Çayırova ilçelerinde, otodan hırsızlık, yağma ve gasp olaylarını gerçekleştirdiği, aynı zamanda 3 farklı ilde, gerçekleştirmiş olduğu otodan hırsızlık olaylarında 242 bin TL para çaldığı tespit edilen Ü.M, Ankara’da düzenlenen operasyonla yakalandı.

Kocaeli Kartepe İlçesinde 5 Nisan 2022’de, Çayırova İlçesinde ise 07 Nisan 2022 tarihinde gerçekleştirilen otodan hırsızlık, yağma ve gasp olayı ile ilgili çalışma Kocaeli Polisi çalışma başlattı. Kocaeli Emniyetinin yapmış olduğu araştırma ve incelemeler sonucu, 20 bin Euro’luk 81 adet Çek, 3 bin TL nakit para ve 1 ruhsatlı silahı çalan kişinin Ü.M olduğu belirledi. Ayrıca yapılan araştırmalar sonucu aynı kişinin 3 farklı ilde meydana gelen 2otodan hırsızlık olaylarında 242 bin TL parayı çalan zanlı olduğu tespit edildi. Tespit edilen zanlının yakalanması amacıyla çalışma başlatan Kocaeli Polisi, zanlının bulunduğu adresi tespit ederek, Ankara ilinde operasyon için düğmeye bastı. Ü.M yakalanarak getirildiği Kocaeli’nde, tamamlanan işlemleri sonrası sevk edildiği adli merciiler tarafından tutuklandı.

 

40birhaber.com Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız