Spor

Aziz Yıldırım'dan çağrı!

Aziz Yıldırım'ın, Fenerbahçe Dergisi’nin 164’nolu Ekim sayısındaki başyazısı şöyle:

1 Ekim 2016 Saat: 22:41
Aziz Yıldırımdan çağrı!
Aziz Yıldırım'dan çağrı!

"Sevgili Fenerbahçeliler,
Sezon öncesi yaşadığımız zorunlu değişimin ardından, Profesyonel Futbol Takımımız, yarıştığı kulvarlardaki mücadelesine başladı. Bu başlangıç, hiçbir Fenerbahçelinin arzu etmediği bir başlangıç olsa da, Takımımızın uyum sürecini en kısa sürede atlatarak istenilen sonuçlara ulaşacağına inanıyorum. Bu süreçte siz büyük Fenerbahçelilerden isteğimiz; her zaman Takımımızın yanında olmanızdır. En kötü günlerde dahi, camiasının birlik ve beraberliği için tek yürek olan taraftarımız yine ayağa kalkacak ve Takımımız, hepimizin desteğiyle arzulanan sonuçlara ulaşacaktır. Bize düşen; bu süreçte Takımımızı koşulsuz desteklemektir.


Yeni eğitim ve öğretim yılının başlamasıyla birlikte Fenerbahçe Koleji’nde de ilk ders zili çaldı. Oradaki açılışta da söylediğim gibi; Fenerbahçe Koleji binaları artık bize gelen talebi karşılayamaz duruma gelmiştir. Fenerbahçe Koleji’ne yeni ve daha büyük bir okul yaptırmak için çalışmalarımız başlamıştır. Artan talep, kuşkusuz çağdaş ve bilimsel yöntemlerle çalışan kadrolarımızın verdiği eğitimin niteliğinden kaynaklanmaktadır. Şimdi amaç; bu niteliği koruyarak niceliği de artırmaktır Çünkü ülkemizin çağdaş ve Atatürkçü nesillere her zamankinden daha çok ihtiyacı vardır.


Büyük Fenerbahçeliler,
Futbolda başlayan sezonun yanı sıra voleybol ve basketbol takımlarımız da yeni sezon öncesindeki çalışmalarını sürdürüyor. Bu hazırlıklar, Fenerbahçe’nin ‘Yarıştığı her kulvarda zirveye oynama’ disipliniyle devam etmektedir. Tüm takımlarımızın ve sporcularımızın amacı her zaman en yukarısıdır, zirvedir.


Bu vesileyle, tüm sportif faaliyetlerimizde bize destek olan ve yakın geçmişte sponsorluk anlaşmaları imzaladığımız nesine.com, Borajet Havayolları, Astra Group ve Doğuş Grubu’na buradan bir kez daha teşekkürlerimi iletirim. İşbirliklerimizin hem Fenerbahçe hem de ilgili kuruluşlara katkı yapmasını ve hayırlı olmasını dilerim.
Buradan, İspanya’nın Castellon kentinde düzenlenen Avrupa Gençler Şampiyon Kulüpler Kupası’nda kızlarda birinci erkeklerde ise ikinci olan Fenerbahçe Genç Atletizm Takımımız ile Yıldız ve Genç Bayanlar Avrupa Boks Şampiyonası’nda altın madalyanın sahibi olan milli boksörlerimiz Beyza Saracoğlu, Ayten Çumentor, Urguya Us ve Çağla Aluç’u bir kez daha kutluyor; bu arma ve bu ülke için mücadele eden tüm sporcularımıza ve şubelerimize bir kez daha başarılar diliyorum.


Saygılarımla,


Aziz Yıldırım


Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı

 

40birhaber.com Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız