Güncel

Başiskele Belediyesi Dijital Dönüşümünü Tanıtacak

"Yeni Nesil Belediyecilik" anlayışıyla teknolojiye ve inovasyona büyük önem veren Başiskele Belediyesi, dijital ortama taşıdığı hizmetlerini kamuoyuna anlatacak.

27 Haziran 2022 Saat: 11:49
Başiskele Belediyesi Dijital Dönüşümünü Tanıtacak
Başiskele Belediyesi Dijital Dönüşümünü Tanıtacak

 

 

Başiskele Belediyesi Dijital Dönüşüm Tanıtım Toplantısı 29 Haziran Çarşamba günü saat 10.00'da TRYP By Wyndham Başiskele'de (Lastik İş Otel) gerçekleşecek. Programın sunuculuğunu Teknoloji Yazarı Ahmet Can gerçekleştirirken Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, katılımcılara Başiskele Belediyesi'nin Dijital Dönüşümü'nü bir sunum ile anlatacak. Ardından Kocaeli Üniversitesi Teknopark Genel Müdürü Prof.Dr. Oğuzhan Urhan’da akıllı şehircilikte yeni trendler ve Başiskele Belediyesi’nin yeni yapılacak uygulamalarını içerir sunumu gerçekleştirilecek.

 

Başiskele Belediye Başkanı M.Yasin Özlü hesap verilebilirlik, şeffaflık ve çevreye duyarlı hizmetler yapmaya devam ediyor. Başkan Özlü'nün önemsediği bu başlıklar altında birçok hizmetini de dijitalleştiren Başiskele Belediyesi bu hizmetlerin tanıtımını gerçekleştirerek görücüye çıkarıyor.

 

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da himayelerinde hizmete açtığı Dijital Dönüşüm Ofisi ile ülkede son zamanlarda yaygınlaşan dijitalleşmeyle birlikte Başiskele Belediyesi de birçok hizmetini dijitale dönüştürerek birçok belediyeye öncü ve örnek olacak.

 

İmar ve yapı ruhsat işlerinden yazı işlerine, halkla ilişkilerden akıllı şehir otomasyonlarına kadar daha birçok hizmetlerin dijital dönüşümü kamuoyuyla paylaşılacak.

 

40birhaber.com Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız