Güncel

Başiskele’de İki Ana Caddede Asfalt Seferberliği

  Başiskele’de bir yandan yeni imara açılan yollarla ulaşım ağı genişlerken, alt yapısı tamamen yenilenen yollar boydan boya yeniden asfalta hazırlanıyor.   Başiskele’de bir yandan yeni imara açılan yollarla ulaşım ağı genişlerken, alt y

2 Ağustos 2022 Saat: 12:00
Başiskele’de İki Ana Caddede Asfalt Seferberliği
Başiskele’de İki Ana Caddede Asfalt Seferberliği

 

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü başkanlığında Barbaros Mahallesi’nde çok eskiye dayanan elektrik, su ve internet alt yapısı yenilenen mahallede, bozulan yollar tek tek konfor kazanmaya devam ediyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin de desteğiyle daha önce Atatürk Caddesi ve Yavuz Sultan Selim Caddesi’ni boydan boya asfaltlayan ekipler şimdi de mahallenin en işlek caddelerinden Millet Caddesi’ni asfalta hazırlıyor.  Alt yapı çalışmaları dolayısıyla bozulan yolun eski asfaltı sökülmeye başlandı. Baskılı beton kaldırımları ve dekoratif aydınlatmaları geçtiğimiz aylarda yapılan yaklaşık bir kilometrelik cadde boydan boya asfaltlanarak ulaşım konforu ve güvenliği arttırılacak. Çalışmaların tamamlanmasının ardından kent yeni bir prestijli caddeye daha kavuşacak.

 

GALİP ERENOĞLU CADDESİ ASFALTLANIYOR

 

İlçenin dört bir tarafında ulaşım kalitesini arttırmak için büyük bir özveriyle çalışan belediye ekipleri, Yaylacık Mahallesi Galip Erenoğlu Caddesi’ni de asfaltla kaplamak için çalışmalarını sürdürüyor. Caddenin stabilize çalışmaları kapsamında tüvenan malzeme serimi gerçekleştirildi. Sıcak havada zorlu şartlarda çalışan belediye ekipleri, yolun bir bölümünde asfaltlama çalışmaları yapılıyor. En kısa zamanda cadde tamamen sıcak asfaltla kaplanarak vatandaşın hizmetine sunulacak. 

 

40birhaber.com Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız