Güncel

Başiskele’de İki Parkta Daha İşlem Tamam

Başiskele Belediyesi, mahallelerin ihtiyaçları ve vatandaşların istekleri doğrultusunda kentin her bir noktasında çocukların ve ailelerin keyifli vakit geçirmesi adına yeni park alanları oluşturmaya devam ediyor.

22 Temmuz 2022 Saat: 10:54
Başiskele’de İki Parkta Daha İşlem Tamam
Başiskele’de İki Parkta Daha İşlem Tamam

 

 

Başiskele’de alt ve üst yapı çalışmalarının yanı sıra hayata geçirdiği doğaya saygılı insan odaklı sosyal yatırımlar ve eserler ile vatandaşların hayatına değer katan Başiskele Belediyesi, geleceğin hazinesi çocuklar ve gençlerin hem fiziki hem de sosyal gelişimlerine katkı sunabilecekleri yeni ve modern oyun parkları yapıyor.

 

PELİNSU SOKAK PARKI’NDA İŞLEM TAMAM

 

Başiskele Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin yoğun tempoda çalışmaları sonucunda iki mahallede iki parkta işler tamamlanarak çocukların hizmetine sunuldu. Damlar Mahallesi Pelinsu Sokak’ta toplam 7300 metrekare alan üzerine yapılan devasa büyüklükteki ve modern parkta 2 adet çocuk oyun grubu,  3 potalı basket sahası, futbol sahası, yeşil alanlar ve otopark alanı yapıldı. Parka ayrıca yetişkinlerin de komşularıyla birlikte güzel vakit geçirebilmeleri için kameriyeler ve banklar konuldu.

 

FATİH MAHALLESİ’NE RENGÂRENK YENİ PARK

 

Belediye ekipleri son olarak Fatih Mahallesi’ne yeni bir oyun parkı daha kazandırdı.  Haber Sokak üzerinde yapımı tamamlanan parkın oyun grupları yerleştirildi, yetişkinler için spor egzersiz aletleri konuldu. Parkın çevre düzenlemesi, fidan dikimi, peyzaj çalışmaları ve çevre çitleri tamamlanarak çocukların ve bölge halkının hizmetine sunuldu.

 

40birhaber.com Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız