Güncel

BAŞKAN KOCAMAN’DAN 19 MAYIS MESAJI

  Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.   Kocaman mesajında;

18 Mayıs 2023 Saat: 12:02
BAŞKAN KOCAMAN’DAN 19 MAYIS MESAJI
BAŞKAN KOCAMAN’DAN 19 MAYIS MESAJI

 

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

 

Kocaman mesajında;

 

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımızı büyük bir coşku ve gurur ile kutlayacağız. Vatan sevgisini tüm değerlerin üstünde tutan, bağımsız ve özgür yaşama ülküsünden hiçbir zaman ödün vermeyen Türk Gençliğimiz her zaman gurur kaynağımızdır.

 

Milletimizin içinde bulunduğu yokluklara ve yaşadığı sıkıntılara karşın zaferle sonuçlandırdığı Kurtuluş Savaşımız tarihin akışını değiştiren, tutsaklığı kabullenmeyen ulusların her zaman başarıya ulaşacağını kanıtlayan, eşine az rastlanır bir kahramanlık destanıdır. 

 

Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının Samsun’a çıktığı bugün itilaf devletlerinin işgaline karşı Kurtuluş Savaşımızın başladığı gün kabul edilir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk bu bayramı Türk gençliğine armağan etmiştir.

 

TÜRKİYE YÜZYILI GENÇLERİMİZLE ŞAHLANACAK

Gençlerimiz ülkemizin dinamizmidir, hareket noktasıdır. Bu nedenle onların iyi yetişmesi bizim en büyük hedefimiz olmakla birlikte biz de bu uğurda canla başla çalışıyoruz. Bu duygu ve temennilerle 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımızı kutluyor, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını rahmetle yad ediyorum. Türkiye Yüzyılımız gençlerimizin omuzlarında yükselecektir. Tüm gençlerimizi tüm kalbimle kucaklıyor, sevgilerimi iletiyorum.

 

40birhaber.com Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız