Güncel

Başkan Kocaman'dan Hacılara Ziyaret

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Kartepe’den kutsal topraklara giderek hac görevini yerine getiren hemşehrilerini ziyaret etti. Hacılara Allah kabul etsin temennisinde bulunan Başkan Kocaman, onlardan kutsal topraklarda yaşadıklarını da

10 Ağustos 2022 Saat: 11:26
Başkan Kocamandan Hacılara Ziyaret
Başkan Kocaman'dan Hacılara Ziyaret


 

 

 

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, kutsal topraklara giderek hacı olan hemşehrilerini ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulunuyor. Bu yıl kutsal topraklara giden Körfezli hemşehrilerini ziyaret eden Başkan Kocaman, Allah kabul etsin dileğini ilettikten sonra hemşerilerinden manevi duygularını ve hac deneyimlerini dinledi.

 

HACILARA ZİYARET

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, AK Parti İlçe Başkanı Sadık Yılmaz ile birlikte İlçe Müftüsü İrfan Üstündağ’ı, Kartepe Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Sinan Şahin, Şevkatiye Mahallesi sakinlerinden Cemil Yıldız ve Cemal Batu, Rahmiye Mahallesi sakinlerinden Ümmet Balaban'ı, Fatih Sultan Mehmet Mahallesi sakinlerinden Mehmet Kenek'i, Şirinsulhiye Mahallesi sakinlerinden Ahmet Tosuner'i, Balaban Mahallesi sakinlerinden Şükrü Yıldırım'ı ziyaret ettiler.

 

40birhaber.com Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız