Güncel

Başkan Özlü Başiskele’nin Ulu Çınarlarının Gölgesinde

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, kentin ulu çınarlarını evlerinde ziyaret ederek büyüklerinin hayır dualarını almaya devam ediyor.

19 Ekim 2022 Saat: 10:57
Başkan Özlü Başiskele’nin Ulu Çınarlarının Gölgesinde
Başkan Özlü Başiskele’nin Ulu Çınarlarının Gölgesinde

 

 

Başiskeleli hemşehrileriyle 7’den 77’ye herkes ile her fırsatta ve her ortamda bir araya gelen Başkan M. Yasin Özlü, hasta ve yaşlı ziyaretleriyle de büyüklerinin hal ve hatırlarını soruyor, büyüklerinin ihtiyaçlarını karşılıyor. Bu kapsamda Başkan Özlü, son olarak Şehitekrem ve Kılıçaraslan Mahallesi’nde ikamet eden değerli büyükyüklerinin evlerine misafir oldu. Ziyaretlerde Başkan Özlü’ye AK Parti Başiskele İlçe Başkanı Mustafa Koral, meclis üyeleri ve muhtarlar eşlik etti.

 

Ziyaretlerde ilçenin ulu çınarlarının hal ve hatırını soran, herhangi bir ihtiyaç ve taleplerinin olup olmadığını birinci ağızdan dinleyen Başkan Özlü, büyüklerinin ihtiyaçlarının giderilmesi konusunda ekibine talimatlarda bulundu.

 

İlçede yaşayan büyüklerini baş tacı olarak gören Başkan Özlü, “Katılımcı Belediyecilik” anlayışıyla onların bilgi ve deneyimlerinden de faydalanarak istişarelerde de bulundu.

 

40birhaber.com Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız