Güncel

Çayırova’da yaz okulları kayıtları başladı

Çayırova Belediyesi’nin çocukların ve gençlerin yaz aylarında zamanlarını daha verimli geçirmeleri, bilgi ve becerilerini geliştirmeleri için açacağı yaz okulları kayıtları başladı.

30 Mayıs 2022 Saat: 11:03
Çayırova’da yaz okulları kayıtları başladı
Çayırova’da yaz okulları kayıtları başladı

Kur’an-ı Kerim, Satranç, Zeka Oyunları, Okuma-Yazma, Eğlenceli Matematik, Sokak Oyunları, Eğlenceli Bilim, Drama, Gitar, Resim, Bağlama, Melodika ve Keman dallarında 2. ile 8. sınıf arasında okuyan öğrencilerin sanatsal gelişimlerine katkı sunmak, zamanlarını öğrenerek ve eğlenerek geçirmek amacıyla düzenlenen kursların kayıtları 30 Mayıs Pazartesi gününden itibaren Bilgi Evlerine yapılabilecek.

7. sınıftan 8’e geçen öğrenciler için Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler, İngilizce ve Rehberlik derslerinde konu anlatımlı ve soru çözümlü LGS hazırlık kursu düzenleyen ve bilgi evlerinde başvuru alan Çayırova Belediyesi yetkilileri, 11’den 12.’ye geçen öğrenciler için Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde düzenlenecek TYT ve AYT hazırlık kursları kayıtlarına  başladı. Başvuruların tamamlanması ile birlikte 20 Haziran’da eğitimler başlayacak.

 

 

40birhaber.com Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız