Güncel

Çayırova Kurban Bayramı’na hazır

Çayırova Belediyesi, vatandaşların rahat ve huzur içinde Kurban Bayramı’nı geçirmeleri için hazırlıklarını tamamladı.

8 Temmuz 2022 Saat: 08:27
Çayırova Kurban Bayramı’na hazır
Çayırova Kurban Bayramı’na hazır

 

Çayırova Belediyesi vatandaşların Kurban Bayramı’nı rahat ve huzurlu bir şekilde geçirmesi için tüm hazırlıklarını tamamladı

 

MEZARLIKLAR ZİYARETE HAZIR

Bayramda en çok ziyaret edilen alanların başında gelen mezarlıklarda hummalı bir çalışma yapan Çayırova Belediyesi ekipleri, yabani ot temizliği, bakım ve onarım çalışması yaptığı mezarlıkları ziyarete hazır hale getirdi.

 

CAMİLER TEMİZLENDİBelediye ekipleri, kent genelindeki tüm camilerde bayram öncesi temizlik yaptı. İlçedeki cami, mescit ve cem evini düzenli olarak temizleyen ekipler, yaklaşan bayram dolayısıyla ibadethanelerde hummalı bir temizlik çalışması yaptı.

 

ZABITADAN DENETİMZabıta ekipleri, kurban satış alanının güvenlik ve denetimini sağlarken, ilçe hakkının sağlıklı gıda tüketmesi için gıda ürünleri satışı yapan ve unlu mamulü üretimi yapan işletmelerde denetimlerini sıklaştırdı.

 

FATİH CADDESİ TRAFİĞE KAPATILACAKEkipler, ilçenin en işlek ve hareketli caddesi olan Fatih Caddesi’ni bayram öncesi yıkadı.  Vatandaşlarından gelen yoğun talep üzerine 8 Temmuz Cuma günü 08.00-24.00 saatleri arasında vatandaşların bayram alışverişlerini rahatça yapabilmeleri için Fatih Caddesi’nin araç trafiğine kapatılması kararlaştırıldı.

 

40birhaber.com Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız