Güncel

Derince’de 2 Bin 329 Öğrenci Havuzla Buluşuyor

Derince Belediyesi’nin ilçedeki ilkokul birinci sınıf öğrencilerine yönelik ücretsiz olarak düzenlediği ‘Yüzme Bilmeyen Kalmasın’ projesi ile birlikte 2 bin 329 öğrenci havuzla buluşmaya devam ediyor

17 Mayıs 2023 Saat: 11:01
Derince’de 2 Bin 329 Öğrenci Havuzla Buluşuyor
Derince’de 2 Bin 329 Öğrenci Havuzla Buluşuyor

 

 

2 BİN 329 ÖĞRENCİ HAVUZLA BULUŞUYOR

Çocuklara ve gençlere yönelik projelere özel önem veren Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün’ün ‘Yüzme bilmeyen kalmasın’ projesi kapsamında başlattığı çalışma ile birlikte Derince’de yüzme şenliği yaşanıyor. Derince Belediyesi’nin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile sürdürdüğü ‘Yüzme Bilmeyen Kalmasın’ projesi kapsamında ilçe genelindeki ilkokulların birinci sınıflarında eğitim gören 2 bin 329 öğrenci havuzla buluşuyor. Öğrencilerin ulaşım ihtiyaçlarının ve bonelerinin Derince Belediyesi tarafından karşılandığı eğitimler kapsamında dersleri Işıl Bozca Spor Merkezi ve Kocaeli Yüzme Kulübü’nün uzman antrenörleri veriyor.

 

ÇOCUKLARIMIZ BİZİM GELECEĞİMİZ

Derince Belediyesi Kapalı Yüzme Havuzu’nda devam eden yüzme eğitimlerini Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün de takip ederek, yapılan çalışmalarla ilgili bilgi alıyor. Son olarak İshakçılar İlkokulu’nun yüzme eğitimlerini takip eden Başkan Aygün burada çocuklar ve aileleri ile bir araya geldi. Sportif faaliyetleri her zaman desteklediklerini belirten Başkan Aygün, “Çocuklarımız bizim geleceğimiz. İlçemizdeki ilkokul birinci sınıf öğrencilerimize yönelik düzenlediğimiz ücretsiz yüzme kurslarımızla 2 bin 329 çocuğumuz havuzla buluşmaya devam ediyor” dedi.

 

40birhaber.com Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız