Güncel

Derince’de Coşku Dolu Bayram

Ramazan Bayramı’nın ilk gününde Derince Kent Meydanı’nda düzenlenen bayramlaşma töreni, protokol ve vatandaşları bir araya getirirken, bayram coşkulu bir şekilde kutlandı

3 Mayıs 2022 Saat: 10:22
Derince’de Coşku Dolu Bayram
Derince’de Coşku Dolu Bayram

 

 

Kent Meydanı’nda Program

Pandemiyi geride bıraktığımız iki yıllık sürecin ardından yeniden kavuştuğumuz bayramlaşma törenleri Derince’de coşkuyla kutlandı. Ramazan Bayramı dolayısıyla Derince Kaymakamlığı ve Derince Belediyesi’nin geleneksel olarak düzenlediği Kent Bayramlaşması bu yıl Kent Meydanı’nda yapıldı. İlçe protokolü ve vatandaşları bir araya getiren bayramlaşma töreni birlik ve beraberlik görüntülerine sahne oldu. Bayramlaşma törenine katılanlarla tek tek selamlaşan ve bayramlarını tebrik eden Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün “Ramazan Bayramı’mızın başta milletimiz olmak üzere İslam alemine ve insanlığa sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyor, birlik ve beraberlik duygularımızın pekişmesi temennisiyle bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

 

Protokol ve Vatandaşlar Bir Arada

Katılımın son derece yoğun olduğu bayramlaşma törenine önceki dönem Başbakan Yardımcısı, Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, Derince Kaymakamı Meftun Dallı, Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, AK Parti Derince İlçe Başkanı Koray Merdan, MHP Derince İlçe Başkanı Salim Sayar, Derince Belediye Başkan Yardımcıları Kemal Bayraktar, İbrahim Şirin, Abbas Bayrak ve Ayşe Mamat, İlçe Jandarma Komutanı Gökhan Kızıltaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Osman Karabayır, siyasi parti temsilcileri, kaymakamlık ve belediye daire müdürleri, meclis üyeleri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri, şehit aileleri, gaziler ve Derinceli vatandaşlar ilgi gösterdi. Derince Kent Meydanı’nda düzenlenen program protokolün, bayramlaşma törenine katılan vatandaşlarla tek tek bayramlaşmasının ardından sona erdi.

 

40birhaber.com Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız