Spor

Gençlerin Yasin Abisi

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, sosyal medya hesabı üzerinden kendisine ulaşan liseli bir kardeşinin anlamlı bir talebini gerçekleştirdi

3 Nisan 2022 Saat: 14:15
Gençlerin Yasin Abisi
Gençlerin Yasin AbisiBaşiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, sosyal medya hesabı üzerinden kendisine ulaşan liseli bir kardeşinin anlamlı bir talebini gerçekleştirdi.

Başiskele'de geleceğin hazinesi olarak gördüğü genç kardeşlerine büyük değer veren gençlerin Yasin abisi, Selim Yürekten Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 12. sınıf öğrencisi Yusuf Kurtoğlu'nun sosyal medyadan yaptığı fidan dikme etkinliği talebini büyük bir memnuniyet duyarak yerine getirdi.

ZÜMRÜT YEŞİLİ BAŞİSKELE

Gelecek nesillere bırakılacak en büyük ve en önemli mirasın ormanların olduğu bilinciyle kentte, yeşil alanların ve ağaçlandırılan alanların sayısını artıran Başkan Özlü ve ekibi, kentin zümrüt yeşiline yeşil katmaya devam ediyor.

GENÇLERLE FİDAN DİKME ETKİNLİĞİ

Sosyal medya üzerinden Belediye Başkanı M. Yasin Özlü'ye mesaj bırakan lise son sınıf öğrencisi Yusuf'un fidan dikme etkinliğine yoğun katılım oldu. AK Parti Başiskele İlçe Başkanı Mustafa Koral ve yönetimi, MHP Başiskele İlçe Başkanı Serkan Günaydın ve yönetimi, meclis üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda liseli öğrenci katıldı.

Başiskele Belediyesi tarafından belirlenen ağaçlandırma alanında Başkan Özlü, Yusuf ve arkadaşlarıyla bir araya gelerek hep birlikte geleceğe nefes olacak fidanları elleriyle diktiler.

YASİN ABİLERİNDEN YUSUF VE ARKADAŞLARINA TEBRİK

Başkan Özlü etkinlik alanında yaptığı açıklamada, "Yusuf kardeşimizin sosyal medyadan bizlerden talep ettiği fidan dikme etkinliğini bugün burada kardeşlerimle birlikte yapmanın mutluluğunu yaşıyorum. Okulumuza yine yakın bir bölgede oluşturduğumuz ağaçma alanında hep birlikte fidanlarımızı diktik. Bu güzel fikir ve taleplerinden dolayı Yusuf kardeşimi ve etkinliğe katılan kardeşlerimi tebrik ediyor, teşekkür ediyorum." dedi.

Yusuf ise etkinlik sonrası yaptığı konuşmada Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü'ye teşekkürlerini iletti.

 

40birhaber.com Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız