Güncel

İhtiyaç sahiplerine gıda kolisi ve sıcak yemek

Çayırova Belediyesi, Ramazan ayında da ihtiyaç sahibi vatandaşlara gıda kolisi ve sıcak yemek dağıtımı gerçekleştiriyor.

7 Nisan 2022 Saat: 11:41
İhtiyaç sahiplerine gıda kolisi ve sıcak yemek
İhtiyaç sahiplerine gıda kolisi ve sıcak yemek

Çayırova Belediyesi, Ramazan ayında da ihtiyaç sahibi vatandaşlara gıda kolisi ve sıcak yemek dağıtımı gerçekleştiriyor. Çayırova Belediyesi, Ramazan ayında da ihtiyaç sahibi ve sosyal güvencesi olmayan vatandaşlara desteğini sürdürüyor. Belediyenin hazırladığı gıda kolileri vefa ekipleri tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırılıyor.

ÇÖLYAK HASTALARINA GIDA PAKETİ

Ramazanda özel gıdaya ulaşmakta zorlanan Çölyak hastaları için hazırlanan glütensiz ürünlerden oluşan gıda paketleri ekipler tarafından çölyak hastalarına ulaştırıldı.

7 GÜN 200 AİLEYE SICAK YEMEKVefa ekipleri, elzem sebeplerle yemek yapamayan ihtiyaç sahibi 118 haneye her gün sıcak yemek servisi yapıyor. 4 çeşitten oluşan menü 200 ihtiyaç sahibi vatandaşa ulaştırılıyor. Sıcak yemek dağıtımı Ramazan ayı boyunca haftanın 7 günü sürecek.

GELENENEK ÇAYIROVA’DA YAŞATILIYORÖte yandan Çayırova Belediyesi, Ramazanda Osmanlı döneminden gelen şerbeti geleneğini Çayırova’da yaşatıyor. Belediye ekipleri tarafından teravih namazı sonrası cemaate ikram edilen şerbet ramazan boyu devam edecek.

--

 

40birhaber.com Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız