Güncel

Jeep’ten şimdi al, seneye öde kampanyası

Jeep, Eylül ayında gerçekleştirdiği kampanya ile dikkatleri üzerine çekiyor. Marka, 88 bin TL’den başlayan anahtar teslim fiyatıyla büyük ilgi gören Renegade modeli için “Yarısı Şimdi Yarısı Seneye” kampanyası sunuyor.

1 Ekim 2016 Saat: 15:41
Jeep’ten şimdi al, seneye öde kampanyası
Jeep’ten şimdi al, seneye öde kampanyası

75. yılını kutlayan, SUV araçların ikonik markası Jeep, global pazarlarda büyük ilgi gören Renegade modeli için "Yarısı Şimdi Yarısı Seneye" sloganıyla çok avantajlı bir satın alma kampanyası başlattı. Jeep markasının müşterileri, tercih ettikleri modelin fatura bedelinin sadece yarısını 2016 Eylül'ünde peşin ödeyerek yepyeni bir Jeep sahibi olabilecek. Müşteriler tercih ettikleri Renegade modelinin fatura bedelinin kalan yarısını ise avantajlı faiz oranlarıyla 2017 yılının Eylül ayında ödeyebiliyor.


Tofaş çatısı altında temsil edilen Jeep'in Koç Fiat Kredi desteğiyle devreye aldığı kampanyası aracılığıyla Jeep Renegade'e 46 bin 950 TL'lik iki eşit taksit ve yüzde 0.94 faizli kredi imkânıyla sahip olunabiliyor. Bununla birlikte 50 bin TL'ye kadar 24 aya varan vade ile yüzde 0.94'lük kredi imkânı da fırsatlar arasında yer alıyor.
Jeep Cherokee modelinde ise yüzde 1.20 faizle 80 bin TL'ye kadar 12 ay vadeli kredi fırsatı ön plana çıkıyor. Bununla birlikte Jeep Cherokee modelinin Limited versiyonunda sunulan 11 bin 500 TL'lik Exclusive Paket ile açılır tavan ve navigasyon hediye kampanyası da ayrıca dikkat çekiyor.

 

40birhaber.com Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız