Güncel

Kartepe'de Ramazan Öncesi Denetim

Kartepe Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri yaklaşan Ramazan Ayı öncesinde ilçe genelinde fırın denetimlerine hız verdi.

29 Mart 2022 Saat: 13:53
Kartepede Ramazan Öncesi Denetim
Kartepe'de Ramazan Öncesi Denetim

 

Kartepe Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri yaklaşan Ramazan Ayı öncesinde ilçe genelinde fırın denetimlerine hız verdi.

 

 

Yaklaşan Ramazan-ı Şerif ayı öncesinde Kartepe Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde faaliyette olan fırınlarda denetimlerine hız verdi. Ekipler yapılan denetimlerde pandemi denetimlerinin yanı sıra hijyen, üretim alanları ve ekmek gramajları kontrol ettiler.

 

RUTİN DENETİMLER

Yapılan denetimlerde Zabıta Müdürlüğü ekipleri üretim alanlarında hijyen kurallarına, hamur kazanları, tezgahlar başta olmak üzere tek tek inceleme yapıyor. Ekmek gramajları ve tartılarda kontrol edilirken, pandemi kurallarına titizlikle uyulması gerektiğine dikkati çektiler.

 

KARTEPE ESNAFI DÜRÜST VE TEMİZDİR

Kartepe Belediye Başkanı Av. M. Mustafa Kocaman “Yaklaşan Ramazan Ayı öncesinde ekiplerimiz ilçe genelinde çalışmalarına hız verirken, denetimlerde arttı. Zabıta Müdürlüğü ekiplerimiz fırın denetimleri ile hemşehrilerimizin güvenli ve huzurlu bir Ramazan Ayı geçirmeleri hedeflenmektedir. Ramazan Ayı’na hazır bir şekilde gireceğiz. Kartepe esnafımız dürüst ve temizdir, özenlidir. Tüm hemşehrilerime hayırlı, bereketli Ramazanlar dilerim” açıklamasında bulundu.

 

40birhaber.com Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız