Güncel

Kirazlıyalı Spor Tesisi tamamlandı

Körfez Belediyesi tarafından Kirazlıyalı’da kötü durumda olan tesis yenilendi, gençlerin kullanımına hazır hale getirildi

26 Ağustos 2022 Saat: 09:37
Kirazlıyalı Spor Tesisi tamamlandı
Kirazlıyalı Spor Tesisi tamamlandı

 

 

Körfez Belediyesi, ilçe genelinde gençleri sporla buluşturacak tesislerin sayısını arttırıyor. Spor akademilerinde binlerce çocuğa eğitim veren Körfez Belediyesi, ilçedeki spor tesisi sayılarını da arttırarak çocukların spora ulaşımını daha da kolay kılmayı hedefliyor. Kirazlıyalı’da atıl durumda bulunan tesiste Körfez Belediyesi tarafından yenilendi.

 

ÜSTÜ KAPATILDI

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt de Başkan Yardımcıları İbrahim Çırpan, Osman Yurt ve Levent ile birlikte tesisteki son durumu yerinde inceledi. Mevcutta bulunan açık sahanın  üstünün kapatıldığı proje kapsamında sporcular için soyunma odaları ve dinlenme alanlarının yer aldığı bina da baştan sona yenilendi.

 

ÇOK GÜZEL OLDU

Başkan Şener Söğüt, özellikle bölgedeki gençlerin bu konuda talebi olduğunu belirterek, “Gençlerimizin heyecanı çok güzeldi. Bizden istedikleri spor yapabilecekleri bir alandı. Bizler de buranın üstünü kapattık ve onlara yakışan modern bir tesis yapmak istedik. Çok da güzel oldu” dedi.

 

40birhaber.com Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız