Spor

Kocaeli’de atlarla buluşmayan kalmayacak

Bireylerin ruhsal ve bedensel gelişimlerine katkı sunmayı hedefleyen Büyükşehir, kent sakinlerini Atlarla Buluş Kendini Keşfet’ projesiyle destekleyecek

9 Nisan 2022 Saat: 13:22
Kocaeli’de atlarla buluşmayan kalmayacak
Kocaeli’de atlarla buluşmayan kalmayacak

Bireylerin ruhsal ve bedensel gelişimlerine katkı sunmayı hedefleyen Büyükşehir, kent sakinlerini Atlarla Buluş Kendini Keşfet’ projesiyle destekleyecek

 

 Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, tüm Kocaelililer için unutulmaz bir deneyimin kapısını aralıyor. ‘Atlarla Buluş Kendini Keşfet’ sloganıyla düzenlenecek etkinlik kapsamında 5 yaş üstü bireyler Derince’deki Atlı Eğitim Merkezi’nde eğitim görecekler. Etkinliğe başvuran tüm bireylerin yararlanacağı etkinliğe binlerce kent sakinini katılması bekleniyor.

 

25 KİŞİLİK GRUPLARLA

Organizasyonla bireylerin eğitim-öğretim, ruhsal ve bedensel gelişimlerini desteklemek hedefleniyor. Hafta içi her gün sabah ve öğlen 25 kişilik gruplarla 2 seans olmak üzere 50 kişi eğitim alabilecek. 18 Yaş altındaki bireyler ise sitede bulunan Veli Muvaffakatnamesi’nin velisi tarafından doldurulmuş şekilde randevu saatinde KBB Atlı Eğitim Merkezine teslim ederek eğitim faaliyetlerinden yararlanabilecekler. Tüm talepler 75 kg altında olan vatandaşlardan alınacak.

 

BİLGİLENDİRME SMS İLE YAPILACAK

Kayıtlar online alınacak olup randevu sistemine göre tüm yerleştirmeler tarihlere göre zaman damgası usulüyle yapılacak. Kayıt sonrası tüm vatandaşlar sms ile bilgilendirilecek. Randevusu olan vatandaşlarla ilgili whatsapp grubu kurularak buradan bilgilendirme sağlanacak ve bir gün öncesinde gelemeyecek vatandaşlar yerine yedekte bulunan kişiler davet edilecek.

 

BAŞVURULAR KOCAELİ.BEL.TR’DEN

Tüm başvurular ve talepler kocaeli.bel.tr sitesinden online link üzerinden alınıyor. Okul Grupları, STK/Dernek, Vakıf vb. Kurum-Kuruluş Grupları ve Bireysel olmak üzere üç kategoride başvurular alınacak. Okul Grupları; Anaokulu-ilkokul, ortaokul ve lise olmak 3 kategoriden oluşacak.

 

OKUL VE STK’LAR

STK, Dernek, Vakıf ve Bireysel Kategoride; 5-8, 9-14 ve 14 yaş üstü yaş gruplarında başvurular alınacak. Okul, STK, Dernek ve Vakıf Kategorisinde Kurum-Kuruluş Grupları; Pazartesi, Salı, Çarşamba günleri sabah 10:30-12:00 öğlen 14:30-16:00, Perşembe günü sabah 10:30-12:00 gün ve saatlerine göre randevular alınacak.

 

BİREYSEL KATEGORİ

Bireysel olarak başvurular 5-8, 9-14 ve 14 Yaş Üstü yaş gruplarında alınacak.

Perşembe günü Öğlen 14:00-16:00 seansı için 14 Yaş Üstü kategorisi, Cuma günü Sabah 10:30-12:30 seansı için 9 – 14 Yaş Kategorisi ve Cuma günü Öğlen 14:00-16:00 seansı için 5 – 8 Yaş Kategorisi gün ve saatlerine göre ön kayıtlar alınacak

 

40birhaber.com Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız