Güncel

Kocaman; daha temiz bir Kartepe için çalışıyoruz..

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçe genelinde yapılan çalışmaları inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.       Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın

23 Şubat 2022 Saat: 09:20
Kocaman; daha temiz bir Kartepe için çalışıyoruz..
Kocaman; daha temiz bir Kartepe için çalışıyoruz..

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçe genelinde yapılan çalışmaları inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.  

 

 

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın talimatları doğrultusunda Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri gece-gündüz çalışmalarına devam ediyor. Temizlik çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Kocaman yetkililerden bilgi aldı.

 

GERİ DÖNÜŞÜME KAZANDIRILDI

Kartepe Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından 2021 yılı içerisinde 286.200 kg cam, 57.705 kg tekstil, 1.241 kg atık pil, 135 kg atık ilaç ve 239.610 kg ambalaj atığı toplanarak geri dönüşüme kazandırıldı.  

 

HER MAHALLEDE TEMİZLİK

Temizlik İşleri Müdürü Selman Çelik “İlçemizde her gün bir mahallemizin tamamında detaylı temizlik çalışması yürütüyoruz.   Rutin çöp toplamamız devam ederken, süpürme ve yıkama ekiplerimizle birlikte her gün bir mahallemizde temizlik çalışmalarına da aralıksız devam ediyoruz. Hemşehrilerimizin genel temizlik konusunda daha duyarlı olmalarını bekliyoruz” açıklamasında bulundu.

 

KARTEPEMİZİN HİZMETİNDEYİZ

Belediye ekipleri tarafından yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, “Daha temiz bir Kartepe için çalışıyoruz. Tüm cadde ve sokaklarımızda rutin olarak devam eden temizlik çalışmalarımızla Kartepemizin hizmetindeyiz. Hemşehrilerimizin de bizlere destek vermesi ile turizm kenti Kartepemizi,  gelecek olan nesillerimize daha temiz olarak teslim edeceğiz” ifadelerini kullandı.    

 

40birhaber.com Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız