Güncel

KOCAMAN KAHVECİ ESNAFI İLE BİR ARAYA GELDİ

KOCAMAN

27 Şubat 2022 Saat: 11:39
KOCAMAN KAHVECİ ESNAFI İLE BİR ARAYA GELDİ
KOCAMAN KAHVECİ ESNAFI İLE BİR ARAYA GELDİ
KOCAMAN  

Kartepe Belediye Başkanı Av.M. Mustafa Kocaman, ilçe genelinde faaliyet gösteren kahveci esnafıyla  “Kartepe Esnaf Buluşması” kapsamında bir araya geldi.

 

Kartepe Belediye Başkanı Av.M. Mustafa Kocaman, ilçe sınırları içerisinde çalışan berberler ve  kuaförlerin ardından kahveci esnafı ile bir araya geldi. Başkan Kocaman’ın ev sahipliğinde KOÜ Derbent Uygulama Oteli’nde düzenlenen programa AK Parti İlçe Başkanı Sadık Yılmaz, Kocaeli Kahveciler Odası Başkanı Erdoğan Göçer, belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri, birim müdürleri ve esnaflar katıldı. 

 

KOCAMAN’A TEŞEKKÜR

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’a teşekkür eden Kocaeli Kahveciler Odası Başkanı Erdoğan Göçer, “İlk defa bir belediye başkanı bizleri bir araya getirdi. Başkanımız güler yüzlü ve bizlere her zaman destek olacağını dile getiriyor. Kendisine çok teşekkür ediyoruz” dedi. 

 

16 AY KAHVECİLER KAPALI KALDILAR

“Buraya sizlerle istişare etmek için geldik” diyen Kartepe Belediye Başkanı Av.M. Mustafa Kocaman “Dünya çok önemli bir süreçten geçmektedir. Global bir salgın ve küresel ekonomik sıkıntı var. Bu durum her bireye yansımaktadır. Bunun en ağır bedelini yaşayanlardan biri de sizlersiniz. Sizlerin yaşadıkları bu zorlukları biliyorum. 16 ay kahveciler kapalı kaldılar. İnşallah bundan sonra böyle bir durum yaşanmaz. Belediye olarak kahveciler, berberler ve kuaförler gibi meslek gruplarına ihtimam gösterdik. Sizlerin işleri yavaş yavaş toparlanacaktır.

 

BU DURUM GEÇİCİDİR

“Ülkemiz nice zorlukları aşmıştır” diyen Başkan Kocaman “Hem pandemiyi yeneceğiz, hem de krizin üstesinden geleceğiz. Çünkü çok güçlü bir yönetimimiz var. Ülkemizde sanayi ve ticari hareketlilik yaşanmaktadır. Biz Cumhurbaşkanımıza inanıyoruz. Bu güne kadar ne söylediyse hamdolsun yapmıştır. İnşallah bununda üstesinden geleceğiz. İnşallah bunu da başaracağız” açıklamasında bulundu.

 

SİZLERİN FİKİRLERİ ÇOK KIYMETLİ

“Bugüne kadar hiç yaşamadığımız bir durum ile karşı karşıya kaldık” diyen Başkan Kocaman “Bütün dünya bu durum ile mücadele etmeye çalıştı. Daha önce benzeri görülmeyen bir konuda mücadele etmek de o derece zordur. Ancak bugün pandeminin ne olduğunu biliyoruz, neler yapılacağını biliyoruz. Sizlere tüm kalbimle teşekkür ediyorum. Mesleğinize dair, ilçemize dair ne ifade etmek istiyorsanız bunun için bugün bir araya geldik. Sizin fikirleriniz benim için çok kıymetlidir” ifadelerini kullandı.

 

40birhaber.com Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız