Siyaset

Kocaman kuaförlerle buluştu

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, ilçe genelinde faaliyet gösteren kuaförlerle “Kartepe Esnaf Buluşması” kapsamında bir araya geldi. Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, ilçe sınırları içerisinde kuaförlük

20 Şubat 2022 Saat: 11:24
Kocaman kuaförlerle buluştu
Kocaman kuaförlerle buluştu

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, ilçe genelinde faaliyet gösteren kuaförlerle “Kartepe Esnaf Buluşması” kapsamında bir araya geldi.

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, ilçe sınırları içerisinde kuaförlük yapan esnaflarla bir araya geldi. Başkan Kocaman’ın ev sahipliğinde Antikköfte Restoranda düzenlenen programa AK Parti İlçe Başkanı Sadık Yılmaz, Kocaeli Kuaförler Odası Başkanı Yavuz Doğar, Kocaeli Berberler Odası Başkanı Mustafa Bozkurt, belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri, birim müdürleri ve esnaflar katıldı.  

KOCAMAN’A TEŞEKKÜR

Düzenlenen programdan dolayı Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’a teşekkür eden Kocaeli Kuaförler Odası Başkanı Yavuz Doğar,  “Bu esnaf buluşmaları bizler için çok önemlidir. Bu sayede sorunlarımızı iletme imkanı buluyoruz. Pandemi süresince Kartepe sınırlarında bulunan kuaförlerimize Belediye Başkanımız Kocaman, her daim destek oldu. Bugün de ekipman desteğinde bulunmuştur.” dedi.

 

FEDAKARLIK İÇERİSİNDE ÇALIŞIYORSUNUZ

“Sizlerle bir araya gelmekten dolayı çok mutluyum” diyen Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Çok zor bir meslek icra ediyorsunuz. Dünya çok zor bir zamandan geçmektedir. Bunun yansımalarını herkes hissetmektedir. Pandemi sürecinden  en çok etkilenen  esnaflarımızla buluşmalarımıza başladık. Fedakarlık içerisinde çalışma yapıldığını biliyorum. Bu toplantılar sayesinde istişare etme imkanı buluyoruz. Bu dönemi de birlik ve beraberlik içerisinde aşacağız” açıklamasında bulundu.

 

40birhaber.com Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız