Yaşam

Nihat Hatipoğlu 25 Nisan’da Çayırova’ya geliyor

Çayırova Belediyesi Ramazan ayına özel bir program düzenledi. 25 Nisan Pazartesi günü saat 20.30 da Çayırova Stadyumu’nda gerçekleşecek “Seccadeni Al Gel’’ programına Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu da katılacak

22 Nisan 2022 Saat: 12:36
Nihat Hatipoğlu 25 Nisan’da Çayırova’ya geliyor
Nihat Hatipoğlu 25 Nisan’da Çayırova’ya geliyor

 Çayırova Belediyesi Ramazan ayına özel  bir program düzenledi. 25 Nisan Pazartesi günü saat 20.30 da Çayırova Stadyumu’nda gerçekleşecek  “Seccadeni Al Gel’’ programına Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu da katılacak.

22 Nisan 2022 Cuma 11:11 Çayırova Belediyesi Ramazan ayına özel  bir program düzenledi. 25 Nisan Pazartesi günü saat 20.30 da Çayırova Stadyumu’nda gerçekleşecek  “Seccadeni Al Gel’’ programına Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu da katılacak. 11 ayın sultanı Ramazan ayının manevi coşkusu  devam ederken, Çayırova Belediyesi bu aya özel bir program hazırladı. İlçe halkının bir arada teravih namazını kılacağı gecede birbirinden önemli isimler yer alacak. Kur’an-ı Kerim’i güzel okuma dünya birincileri Bünyamin Topçuoğlu, Erhan Mete, Mehmet Bilir, Abdurrahman Bozan ile Muhammed Ali Akgün’ün Kur’an-ı Kerim tilaveti ve Mustafa Kaya’nın mevlit okuyacağı programda Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru sohbeti gerçekleşecek. 

40birhaber.com Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız