Güncel

Outlet Center ucuzluk panayırı başladı

İzmit Ömer Türkçakal Bulvarı üzerinde bulunan Outlet Center Alışveriş Merkezi’nde 44. geleneksel ucuzluk panayırı başladı. Panayır, 29 Mayısa kadar devam edecek. İzmit Ömer Türkçakal Bulvarı üzerinde bulunan Outlet Center Alı?

13 Mayıs 2022 Saat: 09:55
Outlet Center ucuzluk panayırı başladı
Outlet Center ucuzluk panayırı başladı

İzmit Ömer Türkçakal Bulvarı üzerinde bulunan Outlet Center Alışveriş Merkezi’nde 44. geleneksel ucuzluk panayırı başladı. Panayır, 29 Mayıs'a kadar devam edecek.

İzmit Ömer Türkçakal Bulvarı üzerinde bulunan Outlet Center Alışveriş Merkezi’nde pandemi nedeniyle son iki yıldır gerçekleştirilemeyen geleneksel ucuzluk panayırı bu yıl başladı. Panayır 13-29 Mayıs tarihleri arasında devam edecek.

44. geleneksel ucuzluk panayırı kampanyasında; dünyaca ünlü markalar yine inanılmaz panayır fiyatlarıyla satışa sunuluyor. 1997 yılından bu yana; müşterilerine, gerçek fabrika satış fiyatlarıyla akıllı ve kaliteli bir alışveriş fırsatı sunan Outlet Center İzmit’teki mağazalar, depolarındaki ürünleri eritmek ve yeni ürünlere yer açmak için ürünlerini maliyetinin de altında fiyatlarla sezonun son fırsatı olarak ucuzluk panayırı süresince satışa sunuyor.

Outlet Center İzmit’te geleneksel olarak her yıl tekrarlanan ucuzluk panayırı kampanyasında, mağazalarda ve üretici firmaların merkez depolarında bulunan satış hızı düşük ve sirkülâsyonu az olan ürünler, mağaza önlerine çıkarılan çeşitli stant ve askılarda, outlet fiyatının da çok altında fiyatlarla satışa sunuluyor. İşte bu yüzden, bu ürünleri bir daha bu fiyatlarla satın alamayacağının bilincinde olan tüketici, ucuzluk panayırı kampanyasına büyük ilgi gösteriyor.

 

40birhaber.com Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız