Güncel

Özlü, Başiskele’de Atatürk Meydanı yaptırıyor.

CHP'lileri kastederek “Eğer Erdoğan gibi bir liderleri olsa Atatürk’ün bütün heykellerini yıkarlar” diyen AK Partili Belediye Başkanı Yasin Özlü, Başiskele’de Atatürk Meydanı yaptırıyor.

30 Mayıs 2022 Saat: 15:05
Özlü, Başiskele’de Atatürk Meydanı yaptırıyor.
Özlü, Başiskele’de Atatürk Meydanı yaptırıyor.

Partisinin danışma meclisinde geçmişte konuşan ve CHP'lilere yüklenen Yasin Özlü'den ilginç bir karar çıktı. 

“Eğer Erdoğan gibi bir liderleri olsa Atatürk’ün bütün heykellerini yıkarlar” diyen AKParti’li Belediye Başkanı Yasin Özlü Başkile'de Atatürk Meydanı yapma kararı aldı

 

 

YAKLAŞIK 5 BİN 300 METREKARELİK ALAN

 

Başiskele Belediyesi tarafından çalışmalara başlanılan Atatürk Meydanı toplamda yaklaşık 5 bin 300 metrekare alan üzerine inşa edilecek. Mahallenin çehresini güzelleştirecek modern ve estetik mimaride tasarlanan meydanda yeşil alanlar, oturma grupları, 30 araçlık otopark alanları ve özel tasarımlı 2.5 metre uzunluğunda led ışıklı Atatürk silueti görseli yer alacak.

 

BAŞKAN ÖZLÜ ÇALIŞMALARI YAKINDAN TAKİP EDİYOR

 

Yeniköy Merkez Mahallesi Vatan Caddesi ve Fevzioğlu Sokak arasındaki alan üzerinde yapılan Atatürk Meydanı çalışmalarını Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü de yakından takip ediyor. Teknik ekibiyle birlikte çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Özlü, çalışmalar hakkında ekibinden bilgiler aldı ve ekip arkadaşlarına kolaylıklar diledi.

 

40birhaber.com Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız