Güncel

Serdar Tuncer ile şiir tadında Ramazan sohbeti

Serdar Tuncer Körfez ilçede konuk oldu

21 Nisan 2022 Saat: 13:28
Serdar Tuncer Körfez ilçede konuk oldu
Serdar Tuncer ile şiir tadında Ramazan sohbeti

Körfez Belediyesi’nin Ramazan ayına özel olarak düzenlediği Ramazan Sohbetleri programının konuğu “Serdar Tuncer' oldu. Tuncer’in şiir tadındaki muhabbeti de dinleyicilere güzel bir akşam yaşattı

 

 

Körfez Belediyesi’nin Ramazan ayına özel olarak düzenlediği kültür sanat etkinlikleri kapsamındaki Ramazan Sohbetlerinin konuğu “Serdar Tuncer' oldu. Körfez Belediyesi ve TÜGVA tarafından düzenlenen programı; Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt ve eşi Hatice Söğüt, Başkan Yardımcıları İbrahim Çırpan ve Osman Yurt, TÜGVA Körfez Temsilcisi Ersin Çal, meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

UNUTULMAZ BİR GECE

Teravih namazı sonrası Tütünçiftlik Kültür Merkezi’nde düzenlenen programda Serdar Tuncer konuşmasına, dinleyicileri selamlayarak başladı. Şiirleriyle geceye renk katan Tuncer, sohbetiyle de gönüllere dokundu. Tarihsel pek çok anı ve anekdotları da davetlilerle paylaşan Serdar Tuncer kendine has sohbeti ve üslubuyla programa katılanlara unutulmaz bir gece yaşattı.

 

ÇOK MUTLU OLDUK

Program sonrasında TÜGVA Körfez Temsilcisi Ersin Çal da kısa bir konuşma yaparak etkinlikten dolayı Başkan Söğüt’e teşekkür etti. Tuncer'i ağırlamaktan mutluluk duyduklarını belirten Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt de,”Sohbeti ayrı, şiirleri ayrı güzel olan Serdar Tuncer’i Körfez’de ağırlamaktan bizler de mutlu olduk. Uzun zaman olmuştu.

 

PLAKET TAKDİM EDİLDİ

Ama salonda gördük ki daha fazla bir araya gelmemiz gerekecek. Vatandaşlarımız ilgi gösterdikten sonra bizler de bu güzel etkinliklere devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. Körfez Belediyesi’nin ‘Sevdamız Körfez’ sloganı ile geleceği sonlandıran Serdar Tuncer’e Başkan Söğüt tarafından plaket takdim edildi.

 

40birhaber.com Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız