Güncel

Tutuş,"Otoparkta yatan araçlar kimin?

AK Parti İzmit Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Muharrem Tutuş, Cephanelik Stadı yanında yüze yakın park halinde araç bulunduğunu, bunların kime ait olduğunu sordu.

6 Ekim 2022 Saat: 16:23
Tutuş,Otoparkta yatan araçlar kimin?
Tutuş,"Otoparkta yatan araçlar kimin?

YALAN OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI
İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in hizmet araçları kalmadığı için meclis üyelerinin şahsi arabalarıyla belediye işlerini yürüttükleri yönünde açıklaması dün İzmit’te binlerce kişiye kısa mesajla bildirildi. Ancak AK Parti İzmit Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Muharrem Tutuş, bunun yeni bir oyun olduğunu belirterek, Solaklar’da İzmit Belediyesi’ne ait mezbaha otoparkında hizmet araçlarının saklandığını fotoğraflarını çekerek gösterdi.

CEPHANELİKTE ONLARCA ARAÇ VAR
Tutuş, bugün yeni bir bilgi daha paylaştı. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in oynadığı oyunla ilgili çok sayıda ihbar aldıklarını ve bu ihbarları değerlendirdiklerini belirten Tutuş, “Cephanelik Stadı yanında, belediyeye ait otoparkta yüze yakın yeni hizmet araçlarının park halinde bekletildiğini tespit ettik. Bu araçlar kimin ve orada neden bulunuyor? Bu araçlar da İzmit Belediyesine mi geldi. Eğer öyleyse, sizi 15 gün önce uyarmamıza rağmen, bunlarında mı tarihlerini tutturamadınız. Umarım, bunlar da yeni kiraladığımız araçlar değildir. Yoksa siz bile utanabilirsiniz” dedi.
 

40birhaber.com Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız