Spor

Udoh: Yarım kalan işi tamamlamak için!

Fenerbahçe’nin yıldız basketbolcusu Udoh, “Geçen sene yarım bıraktığımız bir iş var. Bunu tamamlamak, yani Euroleague şampiyonu olmak istiyorum. Takımda kalmamdaki nedenlerden biri de bu” dedi.

1 Ekim 2016 Saat: 22:48
Udoh: Yarım kalan işi tamamlamak için!
Udoh: Yarım kalan işi tamamlamak için!

Fenerbahçe’nin geçen yılki başarısında önemli rol oynayan Ekpe Udoh, Euroleague şampiyonluğu için iddialı konuştu. Udoh, geçen yıl kılpayı kaçırdıkları şampiyonluğa bu yıl İstanbul’da ulaşabileceklerini ifade edip, “Geçen yıl çok iyi mücadele ettik ama son anda kaybettik. Bu yıl Türkiye’de kendi taraftarımızın önünde kazanmak inanılmaz olur. Türkiye’ye o mutluluğu ve gururu yaşatmayı çok istiyorum. Takımdaki herkes de benim gibi düşünüyor” dedi.


"Taraftar hazır olsun"
Yazın dilenlendiğini aynı zamanda çalışıp eksik yönlerini gidermeye çalıştığını dile getiren Udoh, “Performansımın üzerine eklemeye devam edeceğim. Sürekli kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Hatta Euroleague MVP’si olmayı kafaya koydum. Bunun için de çalışacağım” diye konuştu. Taraftarın kendisini çok sevdiğinin farkında olduğunu dile getiren yıldız basketbolcu, “Geçen sene inanılmaz destek verdiler. Bu yıl daha da müthiş olacak. Hazır olsunlar. Ben de onları çok seviyorum. Takımda kalmam yolunda da sürekli bana mesajlar attılar. Ben de yarım bıraktığım işi tamamlamak, Euroleague şampiyonluğunu kazanmak için sevdiğim bu büyükte kaldım” diye görüş belirtti.

 

40birhaber.com Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız