Güncel

Vergi Dairesi’nden Vali Yavuz’a Ziyaret

  Kocaeli Vergi Dairesi Başkanı Osman Eşgin ve Grup Müdürleri Vergi Haftası nedeniyle Vali Seddar Yavuz’u makamında ziyaret ettiler. Vergi Dairesi Başkanı Osman Eşgin, Vali Seddar Yavuz’a çiçek takdiminin ardından,  Vergi Haftas?

22 Şubat 2022 Saat: 10:18
Vergi Dairesi’nden Vali Yavuz’a Ziyaret
Vergi Dairesi’nden Vali Yavuz’a Ziyaret

 

Kocaeli Vergi Dairesi Başkanı Osman Eşgin ve Grup Müdürleri Vergi Haftası nedeniyle Vali Seddar Yavuz’u makamında ziyaret ettiler.

Vergi Dairesi Başkanı Osman Eşgin, Vali Seddar Yavuz’a çiçek takdiminin ardından,  Vergi Haftası münasebetiyle düzenlenen faaliyetler hakkında bilgi sunumunda bulundu ve kabullerinden dolayı teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Seddar Yavuz, vergi vermenin, vatanseverliğin en önemli ölçülerinden birisi olduğunu ifade ederek: “Devletin kamu hizmet ve yatırımlarını gerçekleştirebilmesi için gerekli olan en önemli kaynaklarından birisi vergilerdir. Devlet, vatandaşının can ve mal emniyetini sağlarken, eğitim ve diğer sosyal haklarını temin ederken, elbette vatandaşın da bu harcamalara geliri oranında katkı sunması kaçınılmaz bir gerçekliktir.

Vergi Kutsal Bir Görevdir

Vatanseverliğin en önemli ölçülerinden bir tanesi kazancı oranında vergi vermektir. Türk Halkının, milletimizin ne kadar devletine, milletine düşkün olduğunu da biliyoruz. Dolayısıyla iyi çalışıp kazanan ve kazandığının da vergisini veren tüm kardeşlerimizi tebrik ediyor, bol kazançlar diliyor, sizlerin nezdinde tüm vergi dairesi çalışanlarımızın Vergi Haftalarını kutluyorum.” dedi.

 

40birhaber.com Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız