Güncel

Yukarı Hereke’de havuz keyfi

Körfez Belediyesi ile Gençlik ve Spor Bakanlığı iş birliğinde 'Yüzme Bilmeyen Kalmasın' projesi kapsamında Yukarı Hereke’de portatif havuz hizmete başladı.

28 Temmuz 2022 Saat: 12:30
Yukarı Hereke’de havuz keyfi
Yukarı Hereke’de havuz keyfi

 

 

Körfez Belediyesi ile Gençlik ve Spor Bakanlığı iş birliğinde 'Yüzme Bilmeyen Kalmasın' projesi kapsamında Yukarı Hereke’de portatif havuz hizmete başladı. Geçtiğimiz yıl da Yukarı Hereke Spor Kompleksi içerisinde kurulan havuz yine aynı yerde kuruldu ve bölgedeki çocuklar için hizmet vermeye başladı.

 

UZMAN EĞİTMENLER

10’ar kişilik gruplar halinde seanslara katılan 7-13 yaş arası çocuklar, sıcak yaz günlerinin keyfini bu havuzlarda serinleyerek çıkarıyor. Uzman eğitmenler eşliğinde düzenlenen seanslarda çocuklara temel yüzme eğitimi veriliyor. Eğitimler sabah saat 10.00 ile 17.00 saatleri arasında gerçekleştiriliyor.

 

ÇOCUKLAR MUTLU

İlk gün eğitime gelen çocuklar büyük heyecan yaşarken, Başkan Şener Söğüt’e de teşekkür ettiler. Çocuklar, “Bugün burada havuza giriyoruz, çok güzel. Havuz ayağımıza geldi, hem öğreniyoruz hem de eğleniyoruz" ifadelerini kullandı. Yetkililer kayıtların da hafta için 10.00 – 17.00 saatleri arasında alınacağını belirtti.

 

40birhaber.com Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız