Güncel

Ziynet Sali’den Muhteşem Performans

Karamürsel Kordon’da gerçekleştirilen etkinliklerde birbirinden ünlü sanatçılar tarafından konserler verildi. Etkinlikler kapsamında bu akşam ünlü sanatçı Ziynet Sali tarafından konser verildi. Karamürsel Belediye Başkanı İsmail

5 Temmuz 2022 Saat: 02:12
Ziynet Sali’den Muhteşem Performans
Ziynet Sali’den Muhteşem Performans

Karamürsel Kordon’da gerçekleştirilen etkinliklerde birbirinden ünlü sanatçılar tarafından konserler verildi. Etkinlikler kapsamında bu akşam ünlü sanatçı Ziynet Sali tarafından konser verildi.

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım ünlü sanatçı Ziynet Sali’ye Karamürsel Sepeti ve Karamürsel Kadırgası hediye etti. Başkan Yıldırım yapmış olduğu konuşmada; “Çok kıymetli Büyükşehir Belediye Başkanım, değerli hemşerilerim, öncelikle 101. Yılını kutladığımız Kurtuluşumuz kutlu olsun. Öncelikle Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, şehit ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum. Güzel vatanımızın her karış toprağında geçmişte olduğu gibi bugünde bir mücadele var. Bu yüzden bu coğrafyada yaşamak zorunda olan bizlerin bu coğrafyanın kıymetini çok iyi bilmesi lazım, varlığımızı sürdürebilmemiz için çok çalışmamız gerekiyor.

Sevgili gençler şunu çok iyi bilin, her şey zamanına güzel, eğlenin. Ama şunu unutmayın, bizler sizin daha iyi koşullarda, daha iyi bir coğrafyada yaşamanız için çalışıyoruz.  Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan ve ekibiyle daha güzel ve daha huzurlu bir Türkiye için çalışıyoruz. Kocaeli’nin her yerinde emeği olan Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç. Dr.Tahir Büyükakın bugün bizlerle, ben bir kez daha kendisine ve ekip arkadaşlarına bu güzel geceyi organize ettikleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr. Tahir Büyükakın yaptığı konuşmada Karamürsel’in düşman işgalinden kurtuluşunun 101. Yılını kutladı.

 

40birhaber.com Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız